XIV Niedziela zwykła 05.07.2020

• jutro bł. Marii Teresy Ledóchowskiej,
  • w środę św. Jana z Dukli,
  • w sobotę święto św. Benedykta – Patrona Europy.

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Kościuszki 2 z III klatki, a w tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Kościuszki 2 z IV klatki.

3. Od 19- 26 lipca będziemy obchodzić XXI Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. W niedzielę 26 lipca będziemy po wszystkich Mszach święcić pojazdy, będzie można nabyć pewne gadżety, artykuły związane z jazdą samochodem. Złożone dobrowolne ofiary w czasie poświęcenia pojazdów i za artykuły zostaną przekazane jako pomoc dla misjonarzy.

4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

5. Dziękujemy Róży Matki Bożej Fatimskiej za prowadzenie różańca w ubiegłym tygodniu i prosimy w tym tygodniu Różę Matki Bożej Niepokalanej.

6. Zapowiedzi przedślubne: Biliński Mateusz i Koczwara Aneta z Parafii Dębno – zap. II,. Kto znałby przeszkody zachodzące między tymi osobami proszony jest zgłosić do kancelarii parafialnej.