18-stka księdza Marka

25 maja obchodzimy w naszej parafii kolejną wzniosłą rocznicę, albowiem 18 lat temu święcenia kapłańskie z rąk Biskupa Wacława Świerzawskiego przyjął Ks. Marek Drwiła. W 18-stą rocznicę tych wydarzeń pragniemy złożyć Księdzu Markowi najserdeczniejsze życzenia opieki Bożej na każdy kolejny dzień posługi i oby uśmiech oraz radość ciągle szła w parze w tej trudnej, ale pięknej służbie Bogu. 

Warto zaznaczyć, że Ksiądz Marek jest również wieloletnim kwatermistrzem Stalowowolskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę i spora rzesza pielgrzymów miała okazję poznać tę nietuzinkową postać właśnie w drodze do Pani Jasnogórskiej. W imieniu wszystkich pielgrzymów również składamy serdeczne życzenia.      

Wszystkich chętnych zapraszamy dziś na Mszę Świętą o godzinie 18:00 podczas której będziemy modlić się w intencji Księdza Marka.