Życzenia dla Księdza Proboszcza

Nasz Ksiądz Proboszcz Henryk Król obchodzi w najbliższych dniach dwa jubileusze. Pierwszy i jakże bardzo ważny to 25 rocznica święceń kapłańskich, która przypada na 20 maja, natomiast drugim nie mniej ważnym są 50 urodziny naszego Jubilata, które przypadają na 31 maja. 

W związku z tym w imieniu redakcji oraz wszystkich parafian jak i przyjaciół pragniemy złożyć Księdzu Proboszczowi najserdeczniejsze życzenia, zdrowia szczęścia oraz wielu łask Bożych na każdy dzień. Aby zarówno dalsza posługa kapłańska jak i życie nadal było wypełnione nadzieją i miłością do Pana Naszego Jezusa Chrystusa a krocząc Jego drogą nie przyszło zwątpienie. 

Drogi Jubilacie, jak sam wielokrotnie podkreślałeś, Twoja droga prowadzi do Jezusa przez Maryję a oddanie się Królowej Polski było jedną z najważniejszych  podjętych decyzji, zatem jesteśmy pewni i życzymy aby przez cały czas Maryja prowadziła Cię do Swojego Syna w pełni łaski. 

Warto przypomnieć, że Ks. Henryk Król święcenia kapłańskie przyjął z rąk ś.p. Biskupa Wacława Świerzawskiego 20 maja 1995 r. stąd uroczysta Msza Św. odbędzie się w najbliższą środę 20 maja o godz. 18:00, natomiast Msza Św. w rocznicę urodzin będzie miała miejsce w niedzielę 31 maja do udziału w których zachęcamy wszystkich wiernych

Parafianie