Nocna Pielgrzymka do Madonny z Puszczy

13 marca po zakończeniu wieczornej Mszy. Św. odbyła się Nocna Pielgrzymka do Madonny z Puszczy w Ostrowach Tuszowskich w której wzięło udział  ok. 20 pielgrzymów wspólnie z Księdzem Proboszczem Henrykiem Królem oraz Ks. Michałem Zelikiem, modląc się w drodze m.in. o wybłaganie łask i ochronę wiernych przed panującym wirusem. 

Droga Krzyżowa, różaniec i czas na kontemplację a wszystko to w ciszy nocnej oraz wśród szumu drzew było doskonałą okazją do ofiarowania tej drogi w intencjach z którymi pielgrzymi udali się w tą pierwszą nocną podróż.   

Pielgrzymi dotarli do stóp Madonny z Puszczy około północy, gdzie zostali serdecznie przyjęci przez Kustosza Sanktuarium Księdza Proboszcza Ryszarda Madeja, któremu składamy serdeczne podziękowanie za tak gorące przyjęcie oraz wyczekiwanie grupy mimo tak późnej pory. 

Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne Bóg zapłać za włączenie się we wspólną modlitwę w tak trudnym dla naszego kraju czasie !!

Galeria zdjęć z pielgrzymki:

Foto: G.Jęczmyk + Pielgrzymi.