II Niedziela Wielkiego Postu 08.03.2020

1. W okresie Wielkiego Postu w niedziele zapraszamy na Gorzkie Żale i kazania pasyjne –  o godz. 16.00, w piątki na Drogę Krzyżową – o godz. 17.30. Za uczestnictwo w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny po spełnieniu zwykłych warunków.

Dziś zbiórka do skarbony na Afrykę jako pomoc misjonarzom.

 

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Jana Pawła II 36 z II klatki a w tym tygodniu zapraszamy Parafian z ul. Jana Pawła II 36 z III klatki.

 

3. ARiMR zaprasza wszystkich rolników z tutejszej parafii w dniu 13 marca o godz. 10.00 do remizy OSP w Tarnowskiej Woli na szkolenie dotyczące przyznawania płatności obszarowych.

 

4. Dziękujemy Róży Marii Teresy Ledóchowskiej za prowadzenie różańca w ubiegłym tygodniu i prosimy w  tym tygodniu Różę Chrystusa Króla.

 

5. Rekolekcje wielkopostne dla Grup Modlitwy o. Pio z Diecezji Sandomierskiej odbędą się w dniach 20-22 marca w Domu Rekolekcyjnym Quo Vadis w Sandomierzu.

 

6. Zapraszamy na film” Najświętsze Serce” w naszym kinie. Godziny projekcji są na plakacie w gablocie.

 

7. Kurs przedmałżeński odbywa się w naszej parafii w niedziele Wielkiego Postu o godz. 15.15

 

8. W najbliższy piątek 13 marca zapraszamy wszystkich, którzy mają taką możliwość do wzięcia udziału w pielgrzymce nocnej do Ostrów Tuszowskich – ok. 25 km. Po drodze będziemy się modlić na różańcu i odprawimy drogę krzyżową. Będzie również cisza, aby czynić refleksję nad swoim życiem. Osoby, które się zdecydują proszone są o zabranie kamizelek odblaskowych. Wyjście spod kościoła po Mszy św. o godz. 18.00 – dojście do celu ok 23.00.

 

9. Ostatnio do wieczności z naszej wspólnoty odeszli: ś.p. Jadwiga Konefał, Anna Tomczyk i Włodzimierz Kruczek.
Módlmy się w ich intencji: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.