VI Niedziela Zwykła 16.02.2020

1. W liturgii kościoła wspominamy:

  • w sobotę święto katedry św. Piotra Apostoła.

 

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Jana Pawła II 34 z III klatki a w tym tygodniu zapraszamy Parafian z ul. Jana Pawła II 34 z IV klatki.

 

3. Dziękujemy Róży Zwiastowania NMP za prowadzenie różańca w ubiegłym tygodniu i prosimy w tym tygodniu Różę Wspomożenia Wiernych.

 

4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

 

5. Rekolekcje dla pracowników Służby zdrowia w Kałkowie w dn. od 29 II do 01 III. Koszt 105zł, plus transport 50zł. Zgłoszenia wraz z opłatą do 22 lutego do Pani Barbary Moskalewicz.

 

6. Organizujemy dekanalną pielgrzymkę do Włoch z okazji 100-lecia urodzin św. Jana Pawła II w dniach od 13 do 19 maja 2020r. Cena 1950zł. plus 70 euro – przy zapisie wpłacamy zaliczkę 500zł. Odwiedzimy m.in. Padwę, Asyż. Zgłoszenia do 23 lutego ze względu na olbrzymie zainteresowanie.

 

7. W czwartek po Mszy św. zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania od klasy VI do VIII.

 

8. Dziś po Mszy św. o godz. 17.00 zapraszamy na wieczór uwielbienia Boga.

 

9. 13 marca w piątek odbędzie się I Piesza Nocna Pielgrzymka z naszego kościoła do Sanktuarium Madonny z Puszczy w Ostrowach Tuszowskich. W trakcie będzie Droga Krzyżowa i różaniec.

 

10. Ostatnio do wieczności z naszej wspólnoty odeszli: ś.p. Tłuścik Hanna i Warchoł Sebastian.
Módlmy się w ich intencji: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.