Chór Cantate Domino w Nowej Dębie

5 stycznia na zaproszenie Księdza Proboszcza Henryka Króla w naszej świątyni gościł Chór “Cantate Domino” z Ostrowca Świętokrzyskiego, który pod batutą mgr Andrzeja Budzińskiego uraczył parafian piękną oprawą Mszy Św., a tuż po jej zakończeniu koncertem kolęd i pastorałek.  

Warto dodać, że Chór “Cantate Domino”, od początku powstania prowadzi Andrzej Budziński i jest znany oraz ceniony na terenie całego kraju, ale też poza jego granicami z licznych koncertów oraz wielokrotnie zapraszany jest na uroczyste liturgie.

Po zakończeniu koncertu wszyscy chętni mogli zapatrzeć się w nową płytę z wykonanymi kolędami i pastorałkami. Liczymy, że wkrótce znowu będziemy mogli być świadkami artystycznych możliwości chórzystów.   

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia: 

Uwaga: kopiowanie fotografii i powielanie treści tylko za zgodą redakcji serwisu parafialnego.