XX Niedziela zwykła 18.08.2019

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
we wtorek św.
Bernarda,
w środę św. Piusa X – Papieża,
we czwartek NMP
Królowej,
w sobotę święto św. Bartłomieja.

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Robotniczej a w tym tygodniu zapraszamy Parafian z ul. Cichej i Krótkiej.

3. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

4. Fundacja im. Rodziny Ulmów SOAR z Markowej serdecznie zaprasza na koncert, który odbędzie się dziś w Kolbuszowej na stadionie sportowym o godz. 19.00. Wstęp bezpłatny. Szczegóły w gablocie.

5. Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba, Dyrektor SOK, Sołectwo Chmielów zapraszają na Gminne Dożynki i Święto Chleba, które odbędą się dziś w Chmielowie. Początek o godz. 12.00 – Uroczysta Msza św. Dziękczynna.

6. Wyjazd na Bałkany dziś w nocy o godz. 3.45 z parkingu przed kościołem.

7. Dyrektor Medyczno- Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mielcu informuje, że trwa nabór na nowy rok – szczegóły w gablocie.

8. Serdeczne Bóg zapłać tym, którzy pielgrzymowali pieszo na Jasną Górę w liczbie 19 osób i tym, którzy pielgrzymowali duchowo.
Nieśliśmy w sercu intencje wszystkich Parafian, prosząc naszą Królową o potrzebne łaski. Mamy nadzieję, że w następnym roku, kiedy będziemy przeżywać Misje święte, więcej osób zdecyduje się na pielgrzymkę. Trzeba już teraz o tym pozytywnie myśleć i planować rezerwując czas.