XIX Niedziela zwykła 11.08.2019

w środę św. Maksymiliana
Kolbego,
we czwartek Uroczystość Wniebowzięcia NMP – Msze św. jak w
każdą niedzielę, na wszystkich Mszach św. poświęcenie zbóż, ziół i owoców,
w sobotę św. Jacka.

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Słonecznej numery parzyste a w tym tygodniu zapraszamy Parafian z ul. Robotniczej.

3. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

4. We wtorek zapraszamy wszystkich na nabożeństwo fatimskie z procesją wokół kościoła a modlitwa różańcowa przed Domem Kultury w Uroczystość Wniebowzięcia NMP o godz. 19.00.

5. Diecezjalne Studium Życia Rodziny w Sandomierzu zaprasza kandydatów na nowy rok akademicki 2019/2020. Słuchaczami Studium mogą być: młodzież z ukończoną szkołą średnią, studenci, małżonkowie i samotni, rodzice i wychowawcy, katecheci i nauczyciele, pracownicy służby zdrowia.
Studium trwa dwa lata; zajęcia są od października do czerwca, odbywają się w soboty, dwa razy w miesiącu i są bezpłatne.
Wszystkie szczegóły na plakacie w gablotce. Zgłoszenia do 20 września 2019 r.

6. Spotkanie wyjeżdżających na Bałkany odbędzie się 14 sierpnia o godz. 18.45. Są jeszcze dwa wolne miejsca.

7. Zapowiedzi przedślubne: Kin Piotr z Parafii Podwyższenia Krzyża w Nowej Dębie i Dara Agata z Parafii tutejszej – zap. II.
Kto znałby
przeszkody zachodzące między tymi osobami proszony jest zgłosić do kancelarii parafialnej.