Zesłanie Ducha Świętego 09.06.2019

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
w poniedziałek święto NMP Matki Kościoła – Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00,
we wtorek św. Barnaby,
we czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana – będziemy modlić się o nowe powołania do służby Bożej,
w piątek bł. Michała Kozala.

Dziś kończy się okres wielkanocny a za tydzień zakończenie okresu Komunii św. wielkanocnej.

13 czerwca rocznica nominacji Ks. Biskupa Krzysztofa Nitkiewicza na Biskupa Sandomierskiego – pamiętajmy w naszych modlitwach.

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Sienkiewicza numery nieparzyste a w tym tygodniu zapraszamy Parafian z ul. Sienkiewicza numery parzyste.

3. Na stoliku do nabycia prasa katolicka.

4. Zapraszamy w tym tygodniu na spotkania: w środę spotkanie wszystkich wyjeżdżających na pielgrzymkę do Gietrzwałdu i Sokółki. W sobotę o godz. 9.00 rozpocznie się Dzień Skupienia Ruchu Rodzin Nazaretańskich – zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. Diecezjalne Studium Organistowskie przy Instytucie Teologicznym w Sandomierzu ogłasza nabór na nowy rok akademicki 2019/2020.
Zajęcia Studium Organistowskiego odbywają się w soboty. Szczegółowe informacje na plakacie.
Zachęcamy muzycznie uzdolnioną młodzież do podjęcia nauki w Studium Organistowskim.

6. W dniach 12- 14 czerwca odbędzie się druga gminna Senioriada pod patronatem Burmistrza Nowej Dęby Wiesława Ordona. Na uroczystości zapraszają Rada Seniorów, SOK i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie. Szczegóły na plakatach.

7. 13 czerwca we czwartek w Domu Kultury odbędzie się spektakl w wykonaniu Teatru im. Siemaszkowej pt. „ Sprawiedliwi. Historia Rodziny Ulmów”. Bilety w cenie 5zł. Do nabycia w kasie SOK.

8. W dniach 15-16 czerwca odbędzie się kolejna już „Militariada” na terenach parkowo-rekreacyjnych „ Nad zalewem”. 16 czerwca w tym samym miejscu będzie możliwość skorzystania z bezpłatnych badań w ramach akcji Strefa na Zdrowie Polpharmy. Akcja rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do 18.00. Szczegóły w gablocie.

9. W czwartek zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie po Mszy św.
W sobotę o godz. 19.00 kolejny różaniec w plenerze – zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.
W niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00 zapraszamy na wieczór uwielbienia Boga.