Informacja dla ministrantów

Niedziela Męki Pańskiej 2019 – Rok C, wersja dłuższa

Dyżury Lektorskie

7.OO – Karol Radek, Jan Mokrzycki
9.OO – Lektor, Jakub Kłosowski
10.OO – Lektor, Jakub Kłosowski
12.OO – Jakub Borowiecki, Lektor
17. OO – Stanisław Czachor, Bartosz Koblak

Wielka Środa
Zbiórka – 18.30 (Obowiązkowa!!!)

Wielki Czwartek:  18.04. 2019 r. – asysta
Zbiórka – 16.40 !!!

  • Ceremoniarz – Karol Radek (komentarze)
  • Kadzidło – Janek Mokrzycki, Kacper Gołąbek
  • Krzyż – Jakub Kłosowski
  • Akolitki – Jakub Borowiecki, Hubert Maguder
  • Czytanie I – Karol Bulanowski
  • Czytanie II – Jakub Kłosowski
  • Modlitwa Wiernych – Wiktoria (KSM), Bartosz Koblak
  • Dary: Grupa o. Pio, KSM
  • Kołatki: Michał Bulanowski, Łukasz Okińczyc
  • Ministranci Ołtarza: Paweł Kaczmarczyk, Gabriel Safin, Kamil Wilk, Jakub Kwiatkowski, Mikołaj Buś, Maciej Puzio, Bartosz Sudoł, Nikodem Jaskot, Mikołaj Janczyk, Filip Kizior, Mateusz Kizior, Franciszek Flis, Michał Bulanowski, Michał Rębisz.
  • Ministranci seniorzy: Dawid Zięba, Krystian Safin, Patryk Rębisz, Arkadiusz Szypuła, Marcel Prokopiuk, Grzegorz Gurdak

Wyjazd delegacji na Msze Krzyżma Świętego – 8. 45. !

Wielki Piątek 19.04.2019 r. – asysta
Zbiórka – 16.40 !!!

  • Ceremoniarz – Karol Radek (komentarze)
  • Kadzidło – Janek Mokrzycki, Kacper Gołąbek
  • Krzyż – Jakub Kłosowski
  • Akolitki – Jakub Borowiecki, Hubert Maguder
  • Czytanie I – Janek Mokrzycki
  • Czytanie II – Jakub Borowiecki
  • Kołatki: Michał Bulanowski, Łukasz Okińczyc
  • Ministranci Ołtarza: Paweł Kaczmarczyk, Gabriel Safin, Kamil Wilk, Jakub Kwiatkowski, Mikołaj Buś, Maciej Puzio, Bartosz Sudoł, Nikodem Jaskot, Mikołaj Janczyk, Filip Kizior, Mateusz Kizior, Franciszek Flis, Michał Rębisz.
  • Ministranci seniorzy: Dawid Zięba, Krystian Safin, Patryk Rębisz, Arkadiusz Szypuła, Marcel Prokopiuk, Grzegorz Gurdak.

Wielka Sobota: 20.04.2019 r. – asysta
Zbiórka – 17.30 !!!

  • Ceremoniarz – Karol Radek (komentarze)
  • Kadzidło – Janek Mokrzycki, Jaku Borowiecki
  • Krzyż – Jakub Kłosowski
  • Akolitki – Kacper Gołąbek, Hubert Maguder
  • Czytanie I – Karol Bulanowski
  • Czytanie II – Bartosz Koblak
  • Czytanie III – Hubert Maguder
  • Czytanie IV – Jakub Kłosowski
  • Modlitwa Wiernych – KSM
  • Dary: „Niewolnicy Maryi”, Grupa Adoracyjna SPJ
  • Ministranci Ołtarza: Łukasz Okińczyc, Paweł Kaczmarczyk, Gabriel Safin, Kamil Wilk, Jakub Kwiatkowski, Mikołaj Buś, Maciej Puzio, Bartosz Sudoł, Nikodem Jaskot, Mikołaj Janczyk, Filip Kizior, Mateusz Kizior, Franciszek Flis, Michał Rębisz, Michał Bulanowski.
  • Ministranci seniorzy: Dawid Zięba, Krystian Safin, Patryk Rębisz, Arkadiusz Szypuła, Marcel Prokopiuk, Grzegorz Gurdak

Adoracja Pana Jezusa w „Ciemnicy” i „Grobie Pańskim” przez Lektorów, Ministrantów seniorów oraz Ministrantów Ołtarza.

Wielki Czwartek:  18.04.2019 r. 

  • 20.00-20.30 – Dawid Zięba, Patryk Rębisz
  • 20.30-21.00 – Krystian Safin, Arkadiusz Szypuła
  • 21.30 – 22.00 – Marcel Prokopiuk, Grzegorz Gurdak
  • 22.00 – 23.00 – Ks. Proboszcz, Ks. Marek, Ks. Robert

Wielki Piątek:  19.04.2019 r.

  • 9.00 – 9.30 – Maciej Puzio, Łukasz Okińczyc
  • 9.30 – 10.00 – Jan Mokrzycki, Stanisław Czachor
  • 10.00 – 10.30 – Franciszek Flis, Kamil Wilk
  • 11.00 – 11.30 – Nikodem Jaskot, Bartosz Sudoł
  • 12.00 – 12.30 – Mateusz Kizoir, Filip Kizior
  • 13.00 – 13.30 – Mikołaj Buś, Jakub Kwiatkowski
  • 14.00 – 14.30 – Michał Rębisz, Michał Bulanowski
  • 14.30 -15.00 –  Paweł Kaczmarczyk, Mikołaj Janczyk
  • 15.00 -15.30 –  Ks. Proboszcz, Ks. Marek, Ks. Robert
  • 16.00 – 16.30 – Gabriel Safin, Jakub Kwiatkowski
  • 20.30 – 21.00 – Karol Bulanowski, Dawid Zięba
  • 21.00 – 21.30 – Krystian Safin,  Patryk Rębisz
  • 22.00 – 22.30 – Marcel Prokopiuk, Grzegorz Gurdak
  • 22.00 – 23.00 – Ks. Proboszcz, Ks. Marek, Ks. Robert

Wielki Sobota:  20.04.2019 r.

  • 9.00 – 9.30 – Nikodem Jaskot, Bartosz Sudoł
  • 9.30 – 10.00 – Jan Mokrzycki, Stanisław Czachor
  • 10.00 – 10.30 – Hubert Maguder, Jakub Borowiecki
  • 11.00 – 11.30 – Franciszek Flis, Kamil Wilk
  • 12.00 – 12.30 – Mateusz Kizoir, Filip Kizior
  • 13.00 – 13.30 – Mikołaj Buś, Jakub Kwiatkowski
  • 14.00 – 14.30 – Karol Bulanowski, Michał Bulanowski
  • 14.30 -15.00 –  Paweł Kaczmarczyk, Mikołaj Janczyk
  • 15.00 -15.30 –  Maciej Puzio, Michał Rębisz
  • 16.00 – 16.30 – Gabriel Safin, Jakub Kwiatkowski
  • 17.00 – 17.30 – Karol Radek, Marcel Prokopiuk 

Grafika źródło: https://parafiakrajno.pl/