VII Niedziela Zwykła 24.02 2019

1. W tym tygodniu wypada I piątek i sobota miesiąca.

W I piątek od godz. 9.00 odwiedziny chorych w domach, prosimy zgłaszać w zakrystii, możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty w czwartek od 17.30 i w piątek od godz. 17.00 zachęcamy wszystkich do obchodzenia 9 pierwszych piątków miesiąca.

Natomiast w I sobotę miesiąca chcemy zgodnie z zaleceniem Matki Bożej przeżywać Nabożeństwo I Sobót Miesiąca spełniając warunki, o które prosi Maryja: Komunia św., część różańca i 15 min. rozważania na temat tajemnic różańcowych. Adoracja Najświętszego sakramentu będzie w I czwartek miesiąca. Lista jest już wyłożona.

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Spółdzielczej domy wolno stojące i z ul. Małej w liczbie …… osób a w tym tygodniu zapraszamy Parafian z ul. Willowej, Spacerowej i Wczasowej.

3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Są do wzięcia nowe numery „ Dobrych Nowin”.

4. Informujemy, że w tym roku Uroczystość I Komunii św. będzie 5 maja o godz. 12.00, natomiast sakrament bierzmowania młodzież klasy ósmej i III gimnazjum przyjmie 11 maja w sobotę o godz. 18.00.

5. Spotkania formacyjne poszczególnych wspólnot:

  • w poniedziałek Ruch Rodzin Nazaretańskich,
  • w środę o godz. 17.30 nabożeństwo do o. Pio a po Mszy św. ministranci,
  • we czwartek KSM i adoracja prowadzona przez Wspólnotę Intronizacyjną NSJ,
  • w piątek rodzice dzieci komunijnych i młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania,
  • w sobotę o godz. 10.00 schola.

6. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszły do wieczności ś.p. Józefa Czajkowska i Genowefa Szlachetka. Módlmy się w ich intencji – wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.