V Niedziela Zwykła 10.02 2019

1. W liturgii kościoła wspominamy:

• w poniedziałek Matki Bożej z Lourdes – Światowy Dzień Chorego – pamiętamy o modlitwie za chorych, cierpiących szczególnie z naszej parafii,
  • w czwartek święto św. Cyryla i Metodego – Patronów Europy.

Dziś zbiórka do skarbony na Fundusz Chorym Kapłanom Diecezji Sandomierskiej.

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Korczaka i Zielonej w liczbie …… osób a w tym tygodniu zapraszamy Parafian z ul. Konopnickiej.

3. Starosta Powiatu Tarnobrzeskiego oraz Dyrektor SOK-u w Nowej Dębie serdecznie zapraszają na koncert pt. „ Wiersze ( pod)różne” w wykonaniu Kuby Blokesza. Koncert odbędzie się w walentynki 14 II o godz. 18.00 w sali widowiskowej SOK. Wstęp jest bezpłatny. Wejściówki do odebrania w sekretariacie. Podczas koncertu będzie można wspomóc Szpital Powiatowy w Nowej Dębie przez zakup cegiełek.
Od godz. 16.00 w holu SOK, Szpital oferuje : porady dietetyczne, rehabilitacyjne, psychologiczne i inne.

4. Po Mszy św. Rycerze Kolumba będą rozdawać tajemniczki różańcowe.
Osoba, która weźmie powinna odmówić dziesiątek i przekazać następnej osobie i w ten sposób zrobi się łańcuszek modlitewny.

5. Dziś po Mszy św. o godz. 17.00 zapraszamy wszystkich chętnych na wieczór uwielbienia. Będzie to stały termin w każdym miesiącu pragniemy uwielbiać Boga za wszystko, co nam uczynił.

6. Spotkania formacyjne poszczególnych wspólnot:

• w poniedziałek Ruch Rodzin Nazaretańskich,
  • we wtorek Katechezy dla dorosłych,
  • we czwartek Wspólnota Intronizacyjna NSJ,
  • w piątek Osoby należące do wspólnot, które nie mają cotygodniowych spotkań.