IV Niedziela Zwykła 03.02 2019

1. W liturgii kościoła wspominamy:

  • we wtorek św. Agaty,
  • w środę św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy,

Za tydzień zbiórka do skarbony na Fundusz Chorym Kapłanom Diecezji Sandomierskiej.

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Spółdzielczej – kolejne 16 numerów w liczbie …… osób a w tym tygodniu zapraszamy Parafian z ul. Korczaka i Zielonej.

3. W tym tygodniu wypada I czwartek miesiąca, zapraszamy wszystkich na adorację Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się po Mszy św. w czwartek a zakończy się w piątek przed Mszą św. Na stoliku jest wyłożona lista  do zapisania się  na konkretną godzinę.

4. Dyrektor Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mielcu informuje, że trwa nabór na kierunek: Opiekun Osoby Starszej- nauka trwa 2 lata od stycznia 2019r. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 17 586 34 96 .

5. W najbliższą niedzielę Rycerze Kolumba będą rozdawać tajemniczki różańcowe. Osoba, która weźmie powinna odmówić dziesiątek i przekazać następnej osobie i w ten sposób zrobi się łańcuszek modlitewny. Może ktoś po tym zacznie odmawiać codziennie różaniec.

6. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00 zapraszamy wszystkich chętnych na wieczór uwielbienia. Będzie to stały termin w każdym miesiącu pragniemy uwielbiać Boga za wszystko, co nam uczynił. Dziś o godz. 16.00 modlitwa różańcowa i zmiana tajemnic różańcowych a po Mszy św. o godz. 17.00 I spotkanie par małżeńskich w celu zainicjowania Oazy Rodzin w naszej parafii. Zapraszamy małżonków do tej wspólnoty.

7. Spotkania formacyjne poszczególnych wspólnot:

  • w poniedziałek Ruch Rodzin Nazaretańskich,
  • we wtorek Katechezy dla dorosłych,
  • w środę KSM i ministranci oraz młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania od klasy VI – Szkoła Podstawowa i III gimnazjum,
  • we czwartek Wspólnota Intronizacyjna NSJ,
  • w piątek Wspólnota Krwi Chrystusa i Grupa Biblijna,
  • w sobotę o 10.00 schola.