Adres korespondencyjny:

ul. Skargi 2
39-460 Nowa Dęba

Nr rachunku bankowego: 21 9434 1083 2003 1309 6771 0001

Dziękujemy Parafianom za modlitwę i wszelką pomoc duchową i materialną na rzecz naszej wspólnoty.

Kancelaria Parafii MBKP w Nowej Dębie czynna jest w dni powszednie po Mszy św. wieczornej. W ważnych sprawach można zawsze dzwonić pod podany nr telefonu.

Aby zarezerwować termin ślubu należy zgłosić się rok wcześniej, następnie na 3 miesiące przed ślubem w kancelarii są spisywane wymagane prawem dokumenty. Należy przynieść metrykę chrztu z parafii w której odbył się chrzest, która jest ważna 6 miesięcy.

Właściwą parafią do tych czynności jest parafia narzeczonej lub narzeczonego miejsca aktualnego zamieszkania.

Chrzest dzieci może być w każdą niedzielę. Na tydzień przed chrztem przynosimy akt urodzenia dziecka i są spisywane stosowne dokumenty. Chrzest odbywa się w parafii rodziców do której należą z racji aktualnego zamieszkania.

Z racji na zmienione prawo dotyczące ochrony danych osobowych wszelkie dokumenty w kancelarii mogą być wydane tylko osobom zainteresowanym, inne osoby mogą to uczynić przez upoważnienie podpisane przez notariusza.

Gdzie się znajdujemy – patrz poniżej: