Nasi KSM-owicze na balu w Godziszowie

7. edycja Balu Karnawałowego organizowanego przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży odbyła się w Godziszowie. Tym razem młodzi zostali zaproszeni przez tamt. oddział parafialny KSM-u.

W balu wzięło udział ponad 160 osób z parafialnych oddziałów w Ćmielowie, Chmielowie, Godziszowie, Gościeradowie,  Krzątce, Kunowie, Lipie,  Modliborzycach, Nowej Dęby, Ostrowca Świętokrzyskiego, parafia św. Jadowi Królowej, Osieka, Połańca, Potoku Wielkiego, Sandomierz, parafia Matki Bożej Królowej Polski i Zaklikowa.

Spotkanie młodych rozpoczęło się Mszą Świętą w miejscowym kościele, której przewodniczył ks. Marian Bolesta, Diecezjalny Duszpasterz Dzieci i Młodzieży.

Tekst: Barbara Zbyrad (KSM Nowa Dęba).

Więcej w tym galeria zdjęć na stronie internetowej Diecezji Sandomierskiej – kliknij obrazek poniżej:

Diecezjalny Bal Karnawałowy KSM-u