Niedziela Chrztu Pańskiego 13.01 2019

1. W liturgii kościoła wspominamy:

• w czwartek św. Antoniego,
  • w piątek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan,
  • w sobotę św. Józefa Sebastiana Pelczara
  • Dzisiaj zakończenie okresu Bożego Narodzenia, rozpoczyna się okres zwykły i będzie trwał do środy popielcowej.

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Szkolnej 3 z II klatki w liczbie …… osób a w tym tygodniu zapraszamy Parafian z ul. Szkolnej 3 z III klatki.

3. Bóg zapłać tym, którzy zorganizowali i tym, którzy wzięli udział w Orszaku Trzech Króli. Daliśmy piękne świadectwo wiary.

4. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu :

poniedziałek od 16.00

1 kapłan – ul. Kościuszki 2 ; 2 kapłan – Kościuszki 6 ; 3 kapłan – Kościuszki 3

wtorek od 16.00

1 kapłan – ul. Szkolna 1 – I i II klatka, 2 kapłan JP II – 26, 3 kapłan JP II – 28

środa od 16.00

1 kapłan – ul. Szkolna 1 – III klatka i Żeromskiego, 2 kapłan JP II – 30, 3 kapłan – JP II – 32

czwartek od 16.00

1 kapłan – Szkolna 2 – I i II klatka, 2 kapłan – JP II – 34

piątek od 16.00

1 kapłan –  Szkolna 2 – III klatka,  2 kapłan – Szkolna 3,  3 kapłan  – ul. JP II – 36

sobota  od 9.00

1 kapłan – Kościuszki 7

Prosimy w zakrystii zgłosić chęć przyjęcia kapłana tam, gdzie nie mogliśmy go przyjąć w wyznaczonym terminie bez względu na to na jakiej ulicy mieszkamy.

5. Spotkania opłatkowe po Mszy św. o godz. 17.00 : dziś dla Parafialnej Rady Duszpasterskiej. W następną niedzielę zapraszamy ministrantów, scholę i KSM.

6. Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 odbędą się w naszej świątyni jasełka w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół nr 3 w Nowej Dębie. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

7. Organizujemy pielgrzymkę do Czarnogóry, Albanii, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny, początek 19 sierpnia w sumie 8 dni. Cena 860 zł. i 240 euro.
Zapisy w zakrystii u Ks Marka i szczegóły również.